Tort "Buturuga de Craciun"Postat de Retetegg in Torturi La multi ani, Bucataras.ro! La multi ani dragi bucatarasi veseli si frumosi! Va invit sa servim o felie de tort in cinstea celor 4 ani! Inapoi la reteta |
E...mirifica !
Si ce frumos sta pe masa de Craciun...si eu fac an de an...
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|