Tort Diplomat cu fructe deshidratate

Postat de Ina in Torturi
7 Noi 2012 | 9838 vizualizari

Nu va pot minti ca l-am facut special pentru aniversarea celor ce poarta numele Sfintilor Mihail si Gavril , dar il dedic acestora cu maaare placere ! >:D< La Multi Ani si aniversare frumoasa! :-*

Inapoi la reteta

Comentarii (33)

la 07.11.2012, 22:00
daca-s prima cat primesc?
la 07.11.2012, 22:01
aicea e de mine.
la 07.11.2012, 22:01
eu ma tot uit la robot sa vad ce parti folosesti la ce
la 07.11.2012, 22:01
) cat vrei
la 07.11.2012, 22:02
Medi'
la 07.11.2012, 22:02
e mortala glazura
la 07.11.2012, 22:02
) Timea
la 07.11.2012, 22:03
Ina, in seara asta te-am urmat indeaproape
arata super diplomatul ! sunt fan dulciuri si paine !
la 07.11.2012, 22:03
Miti', tot ce-am pus in tortul asta aveam in frigider si camara. Glazura aia o luasem si n-o folosisem la nimic cateva luni, dar mi-a prins bine Si are o aroma...
la 07.11.2012, 22:04
Ela
la 07.11.2012, 22:05
fain arata
la 07.11.2012, 22:05
he, he, vad ca e si pentru minee (printre altii ).....dedicat ! multumesc !
la 07.11.2012, 22:07
Pentru toti, Ela Cu mult drag
la 07.11.2012, 22:10
Nu inteleg de ce nu-mi apare scrisa toata introducerea...
la 07.11.2012, 22:10
eu sunt Gabriela incantata de cunostinta

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or