Tort Diplomat cu fructe deshidratatePostat de Ina in Torturi Nu va pot minti ca l-am facut special pentru aniversarea celor ce poarta numele Sfintilor Mihail si Gavril , dar il dedic acestora cu maaare placere ! >:D< La Multi Ani si aniversare frumoasa! :-* Inapoi la reteta |
) Dia'
Dar au fost foarte bune pentru acest tort , mai ales ca mie-mi place diplomatul cu muuulte fructe
)
una tie, una mie
Foarte bun!
vin si eu la o portie
super
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|