Tort GiuliaPostat de Giorgia_gio in Torturi Am denumit tortul asa pt ca l-am facut pentru fetita mea cea mica!!!reteta de blat am luat-o de la madi_marin,a iesit o minunatie de pufosenie!!!Crema de ciocolata alba am luat-o de la Miha si a iesit alta minunatie,a avut drepatate cand a zis sa nu o gustam:))Va multumesc fetelor de idei!!! P:S: Ziua ingerasei a fost pe anul trecut pe 29 decembrie,dar abia azi am prins curaj sa pun reteta:)) Inapoi la reteta |
multumesc
place tortuletul!!!
glumesc, imi plac mult
ce cauti bre acolo? 
ms de raspuns pup
o viata mai buna
vezi poate gasesti printese de astea pe la carreffour,in supermarketurile astea mai mari la raionul pt prajituri
pusikmea
...momentan ma multumesc cu viata asta de 2 lei de la noi...
.........la multi ani ,fetitei tale!sa te bucuri de ea!.......si uite asa iaca Georgia a mea a ajuns la postarea cu nr 4
............tortul arata minunat si sunt convinsa ca este delicios.pup,mama si fiica!
multumesc frumos!!!
a fost foarte bun tortul...abia astept sa il mai fac
P.S.pe sot nu vrei sa-l pupi???
aaaa si am 2 fete
nu fa deiferente ca te ia la bataie
Cred ca a fost foarte incantata de frumusetea de tort !!!
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|