Tort GiuliaPostat de Giorgia_gio in Torturi Am denumit tortul asa pt ca l-am facut pentru fetita mea cea mica!!!reteta de blat am luat-o de la madi_marin,a iesit o minunatie de pufosenie!!!Crema de ciocolata alba am luat-o de la Miha si a iesit alta minunatie,a avut drepatate cand a zis sa nu o gustam:))Va multumesc fetelor de idei!!! P:S: Ziua ingerasei a fost pe anul trecut pe 29 decembrie,dar abia azi am prins curaj sa pun reteta:)) Inapoi la reteta |
a fost incantata de printese mai ales,le-a mancat impreuna cu sora ei
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|