Tortellini cu prosciutto si sosPostat de diaconta in Tortellini Dupa cum am mai spus,n-am prea avut timp de bucatarit,asa ca am facut ceva foarte simplu.Dar cine spune ca daca-i simplu nu poate fi foarte bun? Inapoi la reteta |
n-am zis eu ca's bucatareasa de weekend
....prajitura-i la frigider,asteapta cumintica
o reteta rapida dar buna
parca-i pacat sa mai stam prin casa cand abia am asteptat primavara
mersi
mersi,te pupacesc
da si-ncoa!
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|