Tortellini cu prosciutto si sosPostat de diaconta in Tortellini Dupa cum am mai spus,n-am prea avut timp de bucatarit,asa ca am facut ceva foarte simplu.Dar cine spune ca daca-i simplu nu poate fi foarte bun? Inapoi la reteta |
Ooofff multe si triste au fost in ultima vreme,dar vor trece ele
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|