Tortellini cu prosciutto si sosPostat de diaconta in Tortellini Dupa cum am mai spus,n-am prea avut timp de bucatarit,asa ca am facut ceva foarte simplu.Dar cine spune ca daca-i simplu nu poate fi foarte bun? Inapoi la reteta |
iti dau,cum nu?
Elena
Mihaela
multumesc
hai la masa
pe toate!
buuun
imi era dor de tine
zi faina sa ai
multumesc
si mergem si noi sa-i prezentam condoleante si tot ce se mai face la asemenea ocazii ...
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|