Tortellini in supa de puiPostat de lilik in Tortellini
Inapoi la reteta
|
ma gandesc ca numai aia cu carne-s buni
nu?
,da doar aia cu carne ,cel putin eu doar aia ii folosesc si se pot face in multe feluri..ma rog fiecare dupa gustul lui
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|