Turta dulcePostat de Valclaudia in Prajituri dupa reteta Inei, ca supliment am folosit si glazura Timeei cu scortisoara. Va pup, fete dragi! (asta sa nu ma acuzati de furaciune, ca tot se poarta :)) ) Inapoi la reteta |
Te pup,Simo!
hai tu Clau!!!nici chiar asa
vezi ca-mi esti datoare cu o vizita...
Sarumana!
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|