Turta dulcePostat de Valclaudia in Prajituri dupa reteta Inei, ca supliment am folosit si glazura Timeei cu scortisoara. Va pup, fete dragi! (asta sa nu ma acuzati de furaciune, ca tot se poarta :)) ) Inapoi la reteta |
daca vine, o luam la fuga in directii diferite,poate ne pierde urma 
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|