Turta dulce

Postat de Valclaudia in Prajituri
11 Dec 2013 | 6729 vizualizari

dupa reteta Inei, ca supliment am folosit si glazura Timeei cu scortisoara. Va pup, fete dragi! (asta sa nu ma acuzati de furaciune, ca tot se poarta :)) )

Inapoi la reteta

Comentarii (54)

la 11.12.2013, 21:27
te tzuuuuuc clau esti o skumpa
la 11.12.2013, 21:28
sunt super, musai sa le fac si eu
la 11.12.2013, 21:29
la 11.12.2013, 21:31
cea mai buna reteta sunt excelent de bune si cu cat stau cu atat devin mai bune
la 11.12.2013, 21:39
Ela, chiar merita!
la 11.12.2013, 21:40
alldaycooking
la 11.12.2013, 21:40
Mi-am propus sa incerc si eu reteta Inei. trebuie sa imi fac curaj
la 11.12.2013, 21:41
ce de ai facut! minunate!
ai mei ma intreaba ca noi ce avem dulce in casa !?
mama ne facea doar duminica dulciuri, dar ei ...
la 11.12.2013, 21:41
Laura,sambata le-am copt si azi am avut 3 zile in care numai asta mi-am pus de pachet De bune ce-s,normal!
la 11.12.2013, 21:42
Spor Dya!
la 11.12.2013, 21:43
Daniela, nu ai nevoie
la 11.12.2013, 21:46
Te pup Lia! Sa-ti spun ca ai mei nu prea mananca dulciuri? Inca mai am la rece o portie din guguluful de sambata si cateva bucati din desteapta. Eu as face zilnic cate ceva dar n-am cui... Cica: "da ceva sarat n-avem?" M-am plictisit de copt saratele si saleuri
la 11.12.2013, 21:46
foarte bune si frumoase
la 11.12.2013, 21:50
Ce frumoase ti-au iesit!
Mai, reteta nu-i a mea! Acum vine Bucatar Maniac si ma ciufuleste
)
la 11.12.2013, 21:50
tu cu saratul

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or