Turta dulcePostat de Valclaudia in Prajituri dupa reteta Inei, ca supliment am folosit si glazura Timeei cu scortisoara. Va pup, fete dragi! (asta sa nu ma acuzati de furaciune, ca tot se poarta :)) ) Inapoi la reteta |

sunt excelent de bune si cu cat stau cu atat devin mai bune
De bune ce-s,normal!
Sa-ti spun ca ai mei nu prea mananca dulciuri? Inca mai am la rece o portie din guguluful de sambata si cateva bucati din desteapta. Eu as face zilnic cate ceva dar n-am cui... Cica: "da ceva sarat n-avem?" M-am plictisit de copt saratele si saleuri

Acum vine Bucatar Maniac si ma ciufuleste 
)
tu cu saratul
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|