Prajitura Martisor
Postat de MIUTA
Am curatat capsunii de codite si i-am spalat. Am oprit 3-4 pentru decor iar pe ceilalti i-am zdrobit si amestecat cu zaharul pudra. Am mixat frisca cam 180ml. Cam 20 ml am lasat sa topesc...
Citeste continuarea