Ardei umpluti panePostat de epurasha2bb in Aperitive / Garnituri o reteta simpla dar tare gustoasa! acum am mancat si sunt tare satisfacuta! ideea mi-a venit din ultimul numar al revistei practic in bucatarie.Mi-a placut la nebunie si nu am rezistat sa o incerc desi cu multe modificari. Inapoi la reteta |

nu am incercat pana acum, dar cred ca o sa fac ca tare arata bine.....

si acolo mai era varianta cu umplutura de branza cu marar doar.
intr-un timp disparuse de aici si cand am dat drumul al tv a aparut si acolo reclama varadero-varadero.
ingenioaso



|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|