Ardei umpluti panePostat de epurasha2bb in Aperitive / Garnituri o reteta simpla dar tare gustoasa! acum am mancat si sunt tare satisfacuta! ideea mi-a venit din ultimul numar al revistei practic in bucatarie.Mi-a placut la nebunie si nu am rezistat sa o incerc desi cu multe modificari. Inapoi la reteta |
mi s-au lungit urechile si cum epurashii si asa le au lungi o sa ajung in cartea recordurilor cu ele!



ce as mai veni la tine
,si la toate fetele as face turul tarii
,asa m-as mai relaxa si eu




arata grozav , e reteta de aceea ,, sa lasi musafirii cu gura cascata ''
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|