Ardei umpluti panePostat de epurasha2bb in Aperitive / Garnituri o reteta simpla dar tare gustoasa! acum am mancat si sunt tare satisfacuta! ideea mi-a venit din ultimul numar al revistei practic in bucatarie.Mi-a placut la nebunie si nu am rezistat sa o incerc desi cu multe modificari. Inapoi la reteta |


Sidy nu i-am cojit, ma gandisem dar m-am grabit si au fost buni si asa cu coaja, adica nu s-a simtit, dar daca nu te grabesti poti s-o scoti desigur, nu vad ce ar face rau.


chiar m-ati facut curioasa cu reteta din numarul vechi, eu cum de nu oi fi vazut-o
dar oricum cum gasesc ardei capia o repet pe asta si am sa incerc si alte variante cu umplutura de sunculita si cascaval sau de branza cu marar simplu.

super idee pentru aperitiv...sigur am s-o incerc

vin la tine neaparat
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|