Bors de loboda, cu omleta
Postat de Ina in Ciorbe 7 Mai 2011 | 8802 vizualizari
Dupa atata carne si dulciuri, sa ne racorim cu o reteta de bors de loboda
Inapoi la reteta
|
Comentarii (121)
la 07.05.2011, 20:25
vreau si eu o portie, ca tare bine ar merge acum
la 07.05.2011, 20:31
mirosea atat de bine, dar n-am papat
, ca are ou si-s la dieta
la 07.05.2011, 20:33
pai nici ou nu ai voie la dieta?
la 07.05.2011, 20:34
mmmmmm da miroase ca a ajuns pana la mine
vreauuuuuuuuu
la 07.05.2011, 20:35
eu vreau dar fara oua...o ciorba simpla cu loboda..inca nu am facut anul asta.urmeaza
la 07.05.2011, 20:35
la dieta mai bine nu mai mananci nimic
la 07.05.2011, 20:42
Am voie ou, dar numai fiert si nu in ciorba.....
la 07.05.2011, 20:43
De fapt, nu am voie nici ciorba , ca asta e cu bors si cica borsul te baloneaza
la 07.05.2011, 20:55
dar cumde te-ai dat la dieta?ca nu esti grasa..sau probleme de sanatate?
la 07.05.2011, 20:56
de cand n-am mancat loboda
la 07.05.2011, 20:58
Rocsi, m-am ingrasat in ultimele luni....
stresul, oboseala....
Si am zis sa-l sustin pe sefu', sa nu fie singur
la 07.05.2011, 21:00
cica il sustine pe sefu///mai eu te-am vazut prin poze si nu esti plina,dar daca zici tu
la 07.05.2011, 21:02
Miti', ieri m-a sunat cumnata-mea si m-a intreabat daca s-a ajuns loboda in curte. I-am zis ca nu, ca e mica.... ( nici nu ma uitasem daca am
) dar cand am iesit si m-am uitat, se facuse marisoara, numai buna de pus in mancare , asa ca am cules-o si-am gatit-o eu
( Sigur citeste nepoata-mea si-i spune ca am mintit
la 07.05.2011, 21:03
mintiii....ce bine ca stai la curte
la 07.05.2011, 21:03
Rocsi, pai asa nici sefu' nu-i gras
E taman bun, zic eu
COMENTEAZA