Bors de loboda, cu omleta

Postat de Ina in Ciorbe
7 Mai 2011 | 8802 vizualizari

Dupa atata carne si dulciuri, sa ne racorim cu o reteta de bors de loboda

Inapoi la reteta

Comentarii (121)

la 07.05.2011, 21:19
pai miti se pare ca ina stie ca seful e bun..probabil se refera la suflet
la 07.05.2011, 21:21
"nici sefu' nu-i gras
E taman bun, zic eu " zici tu?
io zic
sa vezi ce-mi primesc io acuma
la 07.05.2011, 21:22
Rocsi la suflet si la ....chip
la 07.05.2011, 21:22
emoticon cu ochii inchisi vad ca nu este...sa vezi ce iese aici
la 07.05.2011, 21:22
Ehhhh
la 07.05.2011, 21:23
dia il salivezi pe sefu ?sau ii dai un frantuzesc kiss?
la 07.05.2011, 21:23
Dia
la 07.05.2011, 21:24
Eu zic sa-l lasam sa-i priasca dieta, ca ne-o da si noua o poza cu el in toata splendoarea
la 07.05.2011, 21:24
mihaela
la 07.05.2011, 21:25
dar eu nu-i fac nimic..nici nu il salivez,nici nimic
la 07.05.2011, 21:25
ma abtin sa comentez numai retetele
la 07.05.2011, 21:25
mihaela, aia nu-mi place ca are tricoul ud
la 07.05.2011, 21:25
"ca ne-o da si noua o poza cu el in toata splendoarea " crezi tu Ina ca ar face asta?
la 07.05.2011, 21:26
da rocsi ce vrei sa zici are nevoie de dieta?eu nu cred

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or