Supa de galuste cu aripi de pui
Postat de roxana_simona
Aripiile se rup in doua,se clatesc bine si se pun la fiert intr-o oala cu apa. Morcovii se taie rondele,ceapa se toaca marunt,pastarnacul se taie feliute iar telina se da pe razatoare.Legumele...
Citeste continuarea


si eu am fost sceptica la inceput cand am vazut-o si cand am vazut cum se gateste...