Cheesecake ciocolatos

Postat de diaconta in Dulciuri
20 Ian 2013 | 7498 vizualizari

M-a obsedat încă de când l-am văzut la Andreea Chinesfood.Desigur,al meu nu a ieşit atât de frumos ca şi al ei,dar e atât de bun că dai de pamânt cu orice dietă ori amâni instantaneu începerea ei,doar de Luni se începe dieta.:)))))) Mi-ar fi placut să am o forma cu un diametru mai mic,ar fi fost mai înalt şi mai aspectuos.

Inapoi la reteta

Comentarii (62)

la 20.01.2013, 11:45
am venit si eu la un dulce minunat
la 20.01.2013, 11:45
Ti-a iesit super fain ..Duminica frumoasa!
la 20.01.2013, 11:52
fara cuvine...ling degetele si plec!
la 20.01.2013, 11:54
Minunat
la 20.01.2013, 11:54
Dia, eu nu sunt la dietă, nu mă interesează forma lui ci doar gustul.
Aşa că nu te mai necăji de alte neajunsuri şi ascultă aici un profesionist la mâncat zic, că arată foarte bine cheesecake-ul tău.
la 20.01.2013, 11:57
yammmmy ce bunatate
la 20.01.2013, 12:01
Ce bine arata! ce bun este...
la 20.01.2013, 12:02
vreau si eu
la 20.01.2013, 12:03
Delicios!
la 20.01.2013, 12:04
bun bun
la 20.01.2013, 12:08
Eu sunt la cura de ingrasat asa ca pot sa ma servesc cu cea mai mare portie! arata bine de tot!
la 20.01.2013, 12:12
Wowww! Fantastic Dia!!!!
la 20.01.2013, 12:19
ai facut o nebunie de cheesecake
la 20.01.2013, 12:22
Frumos!
la 20.01.2013, 12:25
Sare din monitor de ce frumos si bun e! Il trecem rapid la favo!

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or