Cheesecake ciocolatosPostat de diaconta in Dulciuri M-a obsedat încă de când l-am văzut la Andreea Chinesfood.Desigur,al meu nu a ieşit atât de frumos ca şi al ei,dar e atât de bun că dai de pamânt cu orice dietă ori amâni instantaneu începerea ei,doar de Luni se începe dieta.:)))))) Mi-ar fi placut să am o forma cu un diametru mai mic,ar fi fost mai înalt şi mai aspectuos. Inapoi la reteta |
multumesc
habar n-ai ce bun eeeeeeeee
Poate maine, cand incepeti voi dieta
Era sa cadem toate sub masa de la borcanul ala cu cioco
hai ca eu atept mia aia ce o saptamana
un deliciu.
mai mult n-am putut ca a mancat si mama
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|