Cheesecake ciocolatosPostat de diaconta in Dulciuri M-a obsedat încă de când l-am văzut la Andreea Chinesfood.Desigur,al meu nu a ieşit atât de frumos ca şi al ei,dar e atât de bun că dai de pamânt cu orice dietă ori amâni instantaneu începerea ei,doar de Luni se începe dieta.:)))))) Mi-ar fi placut să am o forma cu un diametru mai mic,ar fi fost mai înalt şi mai aspectuos. Inapoi la reteta |
io ce naiba fac ??? ma limbaresc toata ziua ??? Prima a fost Alice-albinutza pe mail cu gulasul ei unguresc ... si m-am pus sa-l fac , altfel , dadeam coltul , apoi Laura si acum tu ... Gata , plec de-aici , ca sa nu mor

))
imi pare rau,dar atat am avut si eu de postat
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|