Ciorba de burta de vita

Postat de ela in Ciorbe
5 Mar 2012 | 11141 vizualizari

azi va dau sa mancati pentru ultima data....am luat hotararea sa nu mai postez retete.....m-am saturat sa tot fac pizza :))))...am ajuns la concluzia ca pierd timpul,ca am lucruri mai importante de facut...consider ca nu sunt o bucatareasa atat de buna si las pe cei care se pricep sa gateasca pentru voi...poate asa,din cand in cand voi mai posta cate o reteta,dar doar daca voi considera ca este ceva deosebit...

Inapoi la reteta

Comentarii (59)

la 05.03.2012, 22:42
Eluca vin la masa
la 05.03.2012, 22:47
o ciorba din asta si o piftie sa-mi dai si slabesc cat ai clipi din ochi oare de ce am dat ca-mi place dar apreciez munca
la 05.03.2012, 22:50
la 05.03.2012, 22:57
pfoaaa, Lalyyy, de cind nu te-am mai vazut ... bine ai revenit!
la 05.03.2012, 23:05
Sefu pup dulce
la 05.03.2012, 23:15
arata senzational, nu refuz niciodata o ciorba de burta
la 06.03.2012, 00:18
Ela ce imi faci tu mie
la 06.03.2012, 00:23
Cris,taci si mananca ce mai este ca de azi nu va mai dau de mancare va trec la cura pe toti
la 06.03.2012, 00:32
Daca nu ma tin eu cum trebuie de ea,pune-ma tu)))))))
la 06.03.2012, 00:35
la 06.03.2012, 05:40
imi place ciorba de burta
la 06.03.2012, 07:39
Place
la 06.03.2012, 07:43
anul asta n-am facut deloc
Iau o portie de la tine
la 06.03.2012, 08:15
yammy!buna,buna!
la 06.03.2012, 08:52
buna buna

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or