Ciorba de burta de vita
Postat de ela in Ciorbe 5 Mar 2012 | 11141 vizualizari
azi va dau sa mancati pentru ultima data....am luat hotararea sa nu mai postez retete.....m-am saturat sa tot fac pizza :))))...am ajuns la concluzia ca pierd timpul,ca am lucruri mai importante de facut...consider ca nu sunt o bucatareasa atat de buna si las pe cei care se pricep sa gateasca pentru voi...poate asa,din cand in cand voi mai posta cate o reteta,dar doar daca voi considera ca este ceva deosebit...
Inapoi la reteta
|
Comentarii (59)
la 06.03.2012, 08:56
cu asta m`ai lovit...as manca toata ziua
la 06.03.2012, 08:59
Auzi tu Elo... nu ma zapaci de nervii capului... Tu sa-mi dai de mancare, ca de nu...fac panarama.
Lasa prostiile si treci si pune ceva pe masa. Adica ce? Dupa ciorba asta nu merge-o pizza? 
la 06.03.2012, 09:41
Foarte buna si arata super!
la 06.03.2012, 09:43
delicioasa
la 06.03.2012, 15:00
Ce bine arata!!!!

Nici eu nu te refuz,imi place
la 06.03.2012, 16:00
ooo nu am mai mancat demult ,cred ca ar fi timpul sa fac si eu
la 06.03.2012, 18:17
Ei, ia nu fi modesta....doar stii ca esti o bucatareasa excelenta...Ciorbica ta arata senzational!
la 06.03.2012, 19:06
Eu am curaj sa vin la masa la tine in fiecare zi
la 06.03.2012, 21:54
Ciorbita mea preferata!
la 07.03.2012, 10:17
in my family ciorba nr 1.
nu o fac des ca se mananca la toate mesele,pana se termina
la 07.03.2012, 15:33
Vrem PIZZAAAA! E super ciorba ta!!!
la 09.03.2012, 20:25
Primavara superba Ela
arata deosebit!!!
la 09.03.2012, 20:46
Ruxy,multumesc la fel
la 10.03.2012, 08:31
Cat e de bunaaaaaaaaaaaaa ! Si arata de nota 10 *****
Hai nu mai fi suparata ca toate ti-am papat toata ciorba....
Da'o felie de ...pizza dai ? Te rog mumos
COMENTEAZA