Ciorba de burta de vita
Postat de ela in Ciorbe 5 Mar 2012 | 11141 vizualizari
azi va dau sa mancati pentru ultima data....am luat hotararea sa nu mai postez retete.....m-am saturat sa tot fac pizza :))))...am ajuns la concluzia ca pierd timpul,ca am lucruri mai importante de facut...consider ca nu sunt o bucatareasa atat de buna si las pe cei care se pricep sa gateasca pentru voi...poate asa,din cand in cand voi mai posta cate o reteta,dar doar daca voi considera ca este ceva deosebit...
Inapoi la reteta
|
Comentarii (59)
la 10.03.2012, 11:32
Ela , da' cine te-a supi asa de rau ?
Alegerea este a ta ...
O primavara frumoasa si tot ce-ti mai doresti
la 10.03.2012, 20:00
cirba ta e asa de apetisanta incat desi tin post ma invit la o portie de la tine ca nu rezist
la 10.03.2012, 20:45
mama,mama ce avem aici!!!preferata mea,dar cum am venit tarziu,cred ca ai si spalat oala!!!
la 14.03.2012, 07:42
foarte buna ciorbita
la 15.03.2012, 00:42
nu stiu de ce nu se respecta reteta originala,si bagati tot felu de legume etc.ai schimba tot gustul.
la 15.03.2012, 08:33
Dorin,eu nu stiu cum este reteta originala,nici nu ma intereseaza,retetele le fac dupa gustul meu
la 15.03.2012, 08:43
pfu, ce dura-i tipa
)))
la 15.03.2012, 08:46
dorin
15.03.2012, 00:42
nu stiu de ce nu se respecta reteta originala,si bagati tot felu de legume etc.ai schimba tot gustul.
Dorin,bine ca n-am facut eu ciorba asta,ca bagam legume la greu si uitam ...burta
te asteptam cu reteta ,sa vedem cum o faci tu
la 15.03.2012, 08:47
Eluco,lasa legumele,scoate burta (din ciorba) si pofteste-ma la masa
la 15.03.2012, 09:00
Dorin, eu chiar as vrea sa stiu cum faci tu reteta originala. N-am facut niciodata ciorba de burta si poate ma incumet si eu.
la 15.03.2012, 10:26
azi m-am trezit cu fata la cerseaf...sper sa nu spun prea multe....
la cat de turbata sunt
la 15.03.2012, 10:57
ce zici de asta
...ei,acum e mai bine?
la 15.03.2012, 11:28
stiam eu ca-i mai bine
COMENTEAZA