Ciorba de legume cu tarhon
Postat de MotanLaOale in Ciorbe 8 Ian 2014 | 13052 vizualizari
Foarte buna chiar daca nu are carnita.
Inapoi la reteta
|
Comentarii (54)
la 08.01.2014, 12:40
Vrei sa bat la usa ta? 
Asta-i buna la dieta!
la 08.01.2014, 12:42
mmmm....imi permiti sa cer o portie?
la 08.01.2014, 12:42
foarte buna
la 08.01.2014, 12:45
cea mai buna
la 08.01.2014, 12:46
Merge si fara carne ,ca nu crap...
la 08.01.2014, 12:48
OOO Vladimir
Super
De cate ori prepar cate o ciorba cu tarhon ma gandesc la tine , stiu ca acum vreo doi ani nu aveai pus
Acum vad ca esti aprovizionat . Si alaltaieri cand am facut ciorba de perisoare cu tarhon mi-ai venit in minte
la 08.01.2014, 12:49
si mie imi place mult tarhonul, e super 

la 08.01.2014, 12:53
ce buna o fi fost 

la 08.01.2014, 13:00
Multumesc
la 08.01.2014, 13:12
foarte buna ciorba 
la 08.01.2014, 13:31
ciorba de legume.... yummy
la 08.01.2014, 13:32
minunata ciorbita cu tarhon
la 08.01.2014, 13:37
imi face cu ochiul!
la 08.01.2014, 13:53
Multumesc
COMENTEAZA