Ciorba de legume cu tarhon

Postat de MotanLaOale in Ciorbe
8 Ian 2014 | 13052 vizualizari

Foarte buna chiar daca nu are carnita.

Inapoi la reteta

Comentarii (54)

la 09.01.2014, 06:57
la 09.01.2014, 08:19
la 09.01.2014, 08:19
Multumesc
la 09.01.2014, 09:56
la 09.01.2014, 10:40
la 09.01.2014, 11:23
Cu totul sunt de acord pana la vegeta, delicat sau ale e uri de inbunatatirea gustului. De ce sa stricam noi gustul atator zarzavaturi sanatoase cu prafuri?cine nea invatat sa gatim nu foloseau ptr. ca nu existau, iar mancarea avea un gust deosebit de bun
la 09.01.2014, 11:44
Ce bine arata!
la 09.01.2014, 11:55
Ca buna ciorbita ai facut.. Din pacate de vre-o 2 ani tot zic ca conserv tarhon si mereu uit.. asa ca voi pune uscat! Eu n-am o problema cu vegeta/delikat.. ar trebui sa fim mai atenti la alte alimente care sunt mult mai periculoase decat acestea. Nu zic ca-s bune, dar daca citesti toate ambalajele produselor din comert, toate au potentator de gust sau alte E-uri.
la 09.01.2014, 12:24
Multumesc
la 09.01.2014, 12:28
Romanita, este simplu! Nu-ti place, nu pui! Am vazut ca tu nu pui la retetele tale. Ca sa fii sigura nu ai pus nici retete!
la 09.01.2014, 15:09
suuuper buna
la 09.01.2014, 15:49
la 09.01.2014, 17:12
Dupa cum arata , cu siguranta-i DELICIOASA
la 09.01.2014, 19:01
la 09.01.2014, 21:07
buna ciorba

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or