Ciorba de legume cu tarhon
Postat de MotanLaOale in Ciorbe 8 Ian 2014 | 13052 vizualizari
Foarte buna chiar daca nu are carnita.
Inapoi la reteta
|
Comentarii (54)
la 08.01.2014, 15:29
Asta dieta ...
la 08.01.2014, 16:04
Place
la 08.01.2014, 16:36
Multumesc
la 08.01.2014, 17:14
buna tare cu tarhon
la 08.01.2014, 18:07
Ai facut ciorba pentru dieta?
la 08.01.2014, 18:40
Multumesc
la 08.01.2014, 19:11

imi place
la 08.01.2014, 20:17
la 09.01.2014, 00:14
unde gasesc tarhon in otet
la 09.01.2014, 00:20
Se pune in otet la vremea lui in vara. Nu este in supermarchet. Anul trecut si eu am ramas fara si am primit de la Ancuta! Incearca in pietele mari la taranii care au muraturi, hrean, etc!
COMENTEAZA