Ciorba de salata verde

Postat de cris2711 in Ciorbe
26 Ian 2013 | 5135 vizualizari

Stiu ca sunt feluri si feluri de retete,postate si nepostate,reteta aceasta o fac de ani de zile,va astept la masa:

Inapoi la reteta

Comentarii (46)

la 26.01.2013, 20:42
Eu vin, adică aş veni, dar nu-mi porneşte avionul
Dar ciorba e de mare efect
la 26.01.2013, 20:43
Padre Victor daca este si la tine ger ca si la mine ,nu este de mirare,dar lasa ca vine primavara si fac din nou,si aeroporturi avem trei in apropiere)
la 26.01.2013, 20:43
Si eu as veni
Imi place asa cum ai facut-o tu!
la 26.01.2013, 20:46
Merisor e simpla dar buna,ai recunoscut ceva in poza?mersi
la 26.01.2013, 20:46
Parinte stai cuminte pe frigul asta !Ne vitaminizeaza Cris pe site
la 26.01.2013, 20:48
Buni)
la 26.01.2013, 20:49
Buni, "cuminte" e un fel de prenume al meu
la 26.01.2013, 20:50
Cris, daaaa
la 26.01.2013, 20:50
Cu lapte nu-mi place,dar cu iaurt poate as gusta si eu
la 26.01.2013, 20:51
la 26.01.2013, 20:52
Padre)
la 26.01.2013, 20:53
Merisor multumesc inca odata
Miti eu fac numai cu iaurt natural
Alinutza mersi
la 26.01.2013, 21:05
Bunica mea pune lapte si smantana,omleta taiata subtire si slaninuta afumata.oricum e una dintre ciorbele mele preferate
la 26.01.2013, 21:05
la 26.01.2013, 21:07
fain arata

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or