Ciorba de salata verdePostat de cris2711 in Ciorbe Stiu ca sunt feluri si feluri de retete,postate si nepostate,reteta aceasta o fac de ani de zile,va astept la masa: Inapoi la reteta |
)
) muaaah!
eu abia am terminat-o nu vreau deocamdata
tare-mi place ciorba asta
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|