Ciorba de salata verdePostat de cris2711 in Ciorbe Stiu ca sunt feluri si feluri de retete,postate si nepostate,reteta aceasta o fac de ani de zile,va astept la masa: Inapoi la reteta |

O explozie de vitamine in plina iarna.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|