Dresala cu legume noi si verdeata
Postat de ela2015
Spălăm, curățăm și tăiem legumele după cum v-am sugerat la "ingrediente" sau după placul personal. Într-o oală înaltă (de 4 litri) punem la...
Citeste continuarea




Nu m-as fi gandit niciodata sa pun rubarba intr-o ciorba 
Daaaaa, mai nou am și aliați
Zmeișorii cei mici
)