Bors de fasole boabe
Postat de simona72
Fasolea se spala in mai multe ape si se lasa sa se inmoaie in apa cateva ore. Se pune la fiert in apa, se lasa sa fiarba 15-20 minute, se arunca apa in care a fiert si se pune alta apa, dar...
Citeste continuarea




Nu m-as fi gandit niciodata sa pun rubarba intr-o ciorba 
Daaaaa, mai nou am și aliați
Zmeișorii cei mici
)