Supa Arthur, supa crema de legume
Postat de panacris
Legumele curățate și tăiate grosier se pun în vasul blenderului. Se asezonează de sare, ulei și se adaugă apa, apoi se setează, blenderul la al doilea program de gătire...
Citeste continuarea




Nu m-as fi gandit niciodata sa pun rubarba intr-o ciorba 
Daaaaa, mai nou am și aliați
Zmeișorii cei mici
)