Crema de ciocolata Raffaello

Postat de miha in Dulciuri
20 Ian 2012 | 11049 vizualizari

Inapoi la reteta

Comentarii (63)

la 21.01.2012, 11:04
Irina, pe paine n-am incercat. Se poate folosi si la prajituri sau servi cu biscuiti, vafe/gauffre sau gogosi. Sau poate niste clatite. Optiunile sunt nelimitate.
la 21.01.2012, 11:05
Multumesc Giorgia!
la 21.01.2012, 11:06
din asta chiar nu am mancat niciodata,dar cred ca mi-ar placea
la 21.01.2012, 11:06
Multumesc Adina! Asa e, excelenta! Zic si eu!
la 21.01.2012, 11:07
Rocsi, tre sa incerci...altfel n-ai de unde sti.
la 21.01.2012, 11:09
Allday Elena Mihaela Anamaria multumesc!
la 21.01.2012, 11:10
Mihaela ce metafora grozava!
la 21.01.2012, 11:11
Soryna, multumesc. Si ma bucur ca-ti place. Despre dieta... nu stiu ce sa-ti spun, ca nu ma pricep. Poate doar daca vrei sa-ti spun cum sa n-o tii.
la 21.01.2012, 11:12
Laura Elena multumesc!
la 21.01.2012, 12:48
yummm
la 21.01.2012, 13:01
mmmmaaaamaaa ce buuuuuun
la 21.01.2012, 13:06
tu ce mai faci ma' miha, ma?
prajituri, nu?))
la 21.01.2012, 13:11
bun bun
la 21.01.2012, 13:26
cred ca este tare bine ca s-a scos emoticonul cu salivatul ca altfel iti faceam inundatie,super,super,super
la 21.01.2012, 15:09
delicioasa

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or