Crema de ciocolata Raffaello
Postat de miha in Dulciuri 20 Ian 2012 | 11049 vizualizari
Inapoi la reteta
|
Comentarii (63)
la 21.01.2012, 23:15
hai ca imi cumpar si eu lapte condensat ca poate apare Mircea ca a cam disparut
la 22.01.2012, 10:40
foarte buna ,imi place
la 22.01.2012, 13:10
Ela, poate reusim impreuna. Unde-s 2 puterea creste.
la 22.01.2012, 13:11
Multumesc Jolygina.
la 22.01.2012, 14:57
Miha, nu te laşi, tot cu ciocolată. Dar e fenomenală, ca tot ce faci tu.
la 22.01.2012, 16:21
parca-i simt gustul
la 24.01.2012, 22:02
mi-am comandat si eu lapte condensat...cu transportul,pretul este aproape dublu
la 25.01.2012, 09:06
Cand ai comandat Ela?
la 25.01.2012, 09:06
Mirela
Simona
multumesc!
la 25.01.2012, 14:15
am primit deja pachetul cu lapte,ce rapizi sunt
,luni am facut comanda
la 25.01.2012, 14:41
si cat te-a costat?
la 25.01.2012, 14:46
71lei,au valabilitate conservele pana in iunie...de obicei au termen mai lung?sau din cauza asta sunt la oferta?
la 25.01.2012, 14:53
12 cutii cu 71 lei, nu e chiar dublu. 
Da, cred ca de asta sunt la oferta, ca expira in iunie. Dar eu nu-mi fac probleme ca raman cu el pana atunci.
Si chiar de-o fi sa-l folosesc in iulie... nu-i bai.
la 25.01.2012, 15:08
am o reteta cu nuca si lapte condensat...daca ma simt mai bine zilele astea,sper sa o fac...
la 25.01.2012, 19:15
crema asta am facut-o si eu ieri, doar ca am pus smantana lichida in loc de lapte condensat indulcit. nu cred ca mai are nevoie de zahar, am pus si eu putin si mi s-a parut prea dulce! desi nu am respectat cantitatile si nu am pus unt si a iesit o chestie cremoasa lichida (scopul era sa vad ce gust are) vreau sa spun ca e o bunatate. am mancat-o cu lingurita si cred ca torceam precum o pisicuta care linge lapte dintr-un bol
COMENTEAZA