Crema de ciocolata RaffaelloPostat de miha in Dulciuri
Inapoi la reteta
|
Vladimir
multumesc
sunt in week-end.
Si fac si eu ce (mai) pot.
Danuta
multumesc!
dar tu stii cand tac atunci salivez
saptamana viitoare am s-o incerc
...dai mie bucatica aia?
))))
Pana-acu am reusit cu mascarpone. Sa vad daca-mi reuseste si cu laptele.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|