Crema de ciocolata Raffaello

Postat de miha in Dulciuri
20 Ian 2012 | 11049 vizualizari

Inapoi la reteta

Comentarii (63)

la 21.01.2012, 15:40
Cris, emeticonul iti iese din tastatura.

Multumesc!
la 21.01.2012, 15:41
Lau Vladimir multumesc
la 21.01.2012, 15:42
Mai Gabi...ce sa fac? Sunt libera sunt in week-end. Si fac si eu ce (mai) pot.
la 21.01.2012, 15:43
Miha nu,iese ,ca eu nu am acoladele patrate la a mea,doar cele rotunde
la 21.01.2012, 15:44
Lavinia Danuta multumesc!
la 21.01.2012, 15:45
Cris, arunc-o si cumpara alta.
la 21.01.2012, 15:58
Miha am laptopul nou doar de o saptamana,cum sa-l arunc? dar tu stii cand tac atunci salivez
la 21.01.2012, 16:54
waw! cred ca e delicioasa tare saptamana viitoare am s-o incerc
la 21.01.2012, 18:07
M ati innebunit pe mine cu laptele asta condensat..numai eu nu gasesc!!!!
la 21.01.2012, 18:08
ma uit si salivez ...dai mie bucatica aia?
la 21.01.2012, 19:11
cu alta ocazie
la 21.01.2012, 21:40
nici eu nu prea gasesc lapte condensat....odata park am vazut la conserva dar era scuuump
la 21.01.2012, 22:18
Grabiti-va...poate mai prindeti oferta de pe delatte.ro... cumperi 5 primesti 12.
la 21.01.2012, 22:57
de 500mii cumpar 3 pui ))))
la 21.01.2012, 23:13
Tu cumperi pui, eu o sa-l stresez de-acu pe Mircea cu lapte condensat. Pana-acu am reusit cu mascarpone. Sa vad daca-mi reuseste si cu laptele.

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or