Cheesecake simplu cu topping de ciocolată
Postat de CameliaComan
Prima dată trebuie să măcinăm biscuiții. Eu i-am pus într-un prosop și i-am bătut cu un ciocan pentru fragezit carnea. Într-o crăticioară punem untul și îl topim....
Citeste continuarea



)))
Si apropo...in relatia noastra...cred ca e ok ca numai eu am cuc!
mai fetelor,ma retrag,ca aveti ceva treaba..