Floricele de porumb cu caramel- Popcorn

Postat de ionix in Dulciuri
4 Ian 2011 | 15460 vizualizari

ştiu că e mai simplu să faci la cuptorul cu microunde... dar aveam astea prin casă şi le-am făcut....

Inapoi la reteta

Comentarii (130)

la 04.01.2011, 18:30
daaa?dale-n coa
la 04.01.2011, 18:32
Ligiaaaaaaa... cu mare drag
la 04.01.2011, 18:32
iau cateva cu mine si ma duc la film Oups n-am voie ca's la dieta
la 04.01.2011, 18:33
dia tu fugi la film ca e bine la dieta, floricelele le iau euuuu
la 04.01.2011, 18:34
Dia... atunci iei doar virtual
la 04.01.2011, 18:34
Dia este foarte generoasa ne lasa noua
la 04.01.2011, 18:35
si eu am facut zilele trecute copiii au facut petrecere in pijama,deci nu puteau lipsi
la 04.01.2011, 18:36
Cris,doar acum ....mai incolo vad eu
la 04.01.2011, 18:36
Ionela,uneori si virtualul ingrasa
la 04.01.2011, 18:36
Ligia... tu eşti slăbănoagă... îţi permiţi orice

Cris.. vă las şi eu... eu am nevoie de dietă mai mult decât Dia... mult mai mult decât ea
la 04.01.2011, 18:37
Mona... şi pe mine nu m-ai invitat?
la 04.01.2011, 18:37
dia stiu eu cum este cu promisiunile,sunt si eu om si te inteleg
la 04.01.2011, 18:38
nu m-am invitat nici pe mine
la 04.01.2011, 18:38
Dia... ştiu cum este.... pe mine mă îngraşă până şi aerul pe care-l respir
la 04.01.2011, 18:39
Mona... să le spui că data viitoare vin peste ei şi pap eu tot

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or