Floricele de porumb cu caramel- PopcornPostat de ionix in Dulciuri ştiu că e mai simplu să faci la cuptorul cu microunde... dar aveam astea prin casă şi le-am făcut.... Inapoi la reteta |
se distrau bine in lipsa ta





eu de aia vreau o fată
să mă ajute
sunt mai mare, reuşesc eu
Mona scoate-i afara pe terenul de fotbal si cheama si cativa vecini si atunci faci si tu parte din echipa
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|