Floricele de porumb cu caramel- Popcorn

Postat de ionix in Dulciuri
4 Ian 2011 | 15460 vizualizari

ştiu că e mai simplu să faci la cuptorul cu microunde... dar aveam astea prin casă şi le-am făcut....

Inapoi la reteta

Comentarii (130)

la 04.01.2011, 18:39
cris ai vz cit am disparut?baietii m-au expulzat din camera lor
la 04.01.2011, 18:39
Ionela dupa poza nu prea vad eu ca este rost de dieta
la 04.01.2011, 18:40
Mona ce le-ai facut? se distrau bine in lipsa ta
la 04.01.2011, 18:40
Cris... aparenţele înşeală... crede-mă că am nevoie de dietă
la 04.01.2011, 18:41
daca reusesti
la 04.01.2011, 18:41
si eu
la 04.01.2011, 18:42
Mona... cine te-a pus să faci băieţi?? dacă avea fetiţă era cu tine în bucătărie eu de aia vreau o fată să mă ajute
la 04.01.2011, 18:42
se joaca fotbal la comp si eu sint in plus
la 04.01.2011, 18:42
eh... o să dau din coate sunt mai mare, reuşesc eu
la 04.01.2011, 18:43
rizi tu rizi dar aziz mi-a imprastiat toate oalele mixerul filtru de cafea in sufragerie linga mine
la 04.01.2011, 18:43
Mona scoate-i afara pe terenul de fotbal si cheama si cativa vecini si atunci faci si tu parte din echipa
la 04.01.2011, 18:44
adică Aziz te trimite numai la cratiţă
la 04.01.2011, 18:45
Cris... n-o să vrea băieţii la fotbal cu mama... le este ruşine cu mămica... cu tati vor ei... daaaaaaaaa
la 04.01.2011, 18:46
da dar tati se pare ca nu mai vine azi acasa
la 04.01.2011, 18:55
mmm, ce idee super

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or