Floricele de porumb cu caramel- PopcornPostat de ionix in Dulciuri ştiu că e mai simplu să faci la cuptorul cu microunde... dar aveam astea prin casă şi le-am făcut.... Inapoi la reteta |
si nu sandwich rece cum aveam in plan
nu cred
,,ata ma ata mama,,asa sint impartite(asta este a mea asta a lui mama)


|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|