Floricele de porumb cu caramel- Popcorn

Postat de ionix in Dulciuri
4 Ian 2011 | 15460 vizualizari

ştiu că e mai simplu să faci la cuptorul cu microunde... dar aveam astea prin casă şi le-am făcut....

Inapoi la reteta

Comentarii (130)

la 04.01.2011, 18:56
IONIX SUNT SLABANOAGA SUBRAT SI SUB UNGHII
la 04.01.2011, 18:57
beii a venit si verbantu acasa in cele din urma ,lat de foame
la 04.01.2011, 18:58
nervos si inchipuiti-va i-am dat orezul cald si nu sandwich rece cum aveam in plan
la 04.01.2011, 18:58
Reţetegg... mă bucur că-ţi plac...
la 04.01.2011, 18:58
faina idee. Nu am mai mancat de multa vreme
la 04.01.2011, 18:58
Ligia... vrei să spui că am nevoie de ochelari? nu cred
la 04.01.2011, 18:59
sotie perfecta mona
la 04.01.2011, 19:00
Mona... al meu n-a venit încă... n-am făcut încă nimic... dar am nişte cod pe care-l prăjesc şi cu mujdei... şi-i dau o ciorbă acră... oricum n-ai cum să-i îndulceţti după o zi de muncă
la 04.01.2011, 19:01
Anca... hai că şi tu eşti slăbănoagă... fugi şi fă... mai pune nişte kile pe tine
la 04.01.2011, 19:01
aziz tot timpul trebaluieste in bucatarie daca vreau o oala trebuie sa ma tirguiesc cu el ,,ata ma ata mama,,asa sint impartite(asta este a mea asta a lui mama)
la 04.01.2011, 19:02
ce scuuump... Aziz e fata mamei
la 04.01.2011, 19:03
cit despre fotbal nu ma tin pe mine picioarele ,de faza cu rusinea au trecut,am patit si de astea dar ...a trecut
la 04.01.2011, 19:04
la 04.01.2011, 19:04
cit despre ingrasatttt eu pun 100 de grame la o gura de aer
la 04.01.2011, 19:05
aham... eu tot vreau fată

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or