GalaktobourekoPostat de scortisoara in Prajituri Cum azi a fost ziua "de ceva dulce" am hotarat sa fac acest desert care este pufos, aromat si lipicios (fix cum imi place mie) si mai ales grecesc. Reteta o am direct de la sursa cum s-ar zice, de la niste prieteni din Grecia asa ca sigur nu da gres. Inapoi la reteta |
! Mai vino pe la noi!
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|