Pâine neagră de casăPostat de aliliana in Piine
Inapoi la reteta
|


Că mereu zic că poate cealaltă felie e altfel
De câţiva ani zic să mai pun 3kg şi nu reuşesc
Eu ştiam care-i mersul pe aici, adică ştiam că lumea o să ceară
)
, aşa că mi-am luat măsuri
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|