Pâine neagră de casă

Postat de aliliana in Piine
15 Dec 2012 | 7001 vizualizari

Inapoi la reteta

Comentarii (46)

la 15.12.2012, 16:21
cel mai bun inceput
la 15.12.2012, 16:23
la 15.12.2012, 16:27
Deja am probat eu mai mult de jumate Că mereu zic că poate cealaltă felie e altfel
la 15.12.2012, 16:32
Padre,painea ingrasa!
la 15.12.2012, 16:35
Pe mine nu De câţiva ani zic să mai pun 3kg şi nu reuşesc
la 15.12.2012, 16:37
la 15.12.2012, 16:46
Buna paine neagra!
la 15.12.2012, 16:49
Da' ce te-ai lacomit asa Padre,noi nu trebuie sa gustam sa vedem daca-i buna?
Desi Doamna are votul meu de incredere
la 15.12.2012, 16:57
Păi Dia Eu ştiam care-i mersul pe aici, adică ştiam că lumea o să ceară), aşa că mi-am luat măsuri
la 15.12.2012, 17:12
buna painica de casa
la 15.12.2012, 17:16
Foarte buna
la 15.12.2012, 17:22
la 15.12.2012, 17:34
Multumesc frumos. Este chiar gustoasa, iar pentru fetita este o bucurie cand fac paine de casa. Face deja diferenta.
la 15.12.2012, 18:12
vreau si eu o bucatica de paine calda
la 15.12.2012, 18:32
foarte buna este painica de casa!

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or