Pâine neagră de casă

Postat de aliliana in Piine
15 Dec 2012 | 7001 vizualizari

Inapoi la reteta

Comentarii (46)

la 16.12.2012, 01:13
buna painica
la 16.12.2012, 07:17
Multumesc frumos.
la 16.12.2012, 11:33
Bine ai venit printre noi!
Cea mai buna paine este cea de casa!! Arata excelent!!
la 16.12.2012, 12:04
Ce bine arată!
la 16.12.2012, 14:15
la 16.12.2012, 14:28
buna
la 17.12.2012, 13:47
excelenta paine ai facut
la 17.12.2012, 18:12
Super alegere ptr prima reteta! Painea noastra cea de taote zilele Bine ai venit, spor la cat mai multe retete
la 17.12.2012, 18:26
Buna si sanatoasa painica de casa si eu fac destul de des.
la 18.12.2012, 02:44
Bine ai venit foarte buna painica
la 18.12.2012, 08:25
foarte buna si sanatoasa painea de casa
la 18.12.2012, 08:38
la 28.12.2012, 20:57
Foarte bine arata si este si o paine sanatoasa!
la 29.12.2012, 08:56
Da. Noua ne place foarte mult.
la 02.01.2013, 22:27
chiar daca e cam tarziu, am trecut sa rup un colt de paine. Sper ca nu se supara nimeni....

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or