Pâine neagră de casă
Postat de aliliana in Piine 15 Dec 2012 | 7001 vizualizari
Inapoi la reteta
|
Comentarii (46)
la 15.12.2012, 19:33
Cu mare drag,cate o feliuta pentru fiecare.
la 15.12.2012, 20:20
Foarte buna
la 15.12.2012, 21:33
O bunatate painica de casa
la 15.12.2012, 21:40
Sunt sigura ca a iesit foarte buna pentru ca si eu fac in ultimul timp foarte des si tare mult ne place.
la 15.12.2012, 22:26
Maine dimineata la prima ora framant o painica.Mi-ai facut o poftaaa
Bine ai venit in randul bucatarasilor,darga mea!
la 15.12.2012, 22:28
Si acum o mare rugaminte.Muta fotografia de la avatar putin mai la stanga,pe Parinte il stim.......nu de alta,dar sa nu incurcam avatarul
la 15.12.2012, 22:41
Ma bucur ca v-am facut pofta. Si nici nu este greu de facut. Multumesc de urare. Cat despre avatar , cu un click pe foto apare in faza extinsa si ma vad si eu. Asa a mers pentru formatul acesta.
la 15.12.2012, 22:48
Nu e nicio suparare ,esti bine reprezentata de comoara!
Pentru comoara
la 15.12.2012, 22:51
Asta si doresc. Sa se vada ea.
la 15.12.2012, 23:06
Cea mai sanatoasa si mai delicioasa paine... Ma gandesc ca e faina curata de la moara! Imi place mult!
la 15.12.2012, 23:38
Nu este faina de la moara. Am gasit-o la magazin. Dar este foarte buna.
la 15.12.2012, 23:42
sanatoasa
la 15.12.2012, 23:50
Foarte faina painica!
COMENTEAZA