Piersici de post

Postat de ana77 in Prajituri
31 Mar 2012 | 18342 vizualizari

Am zis sa va incant si eu cu niste piersicute facute de mine, nu din pom, si decorandu-le mi-am adus aminte de doamna aceea de la Master chef care s-a prezentat cu piersicute la concurs.....eu nu vreau nici un sort.....vreau doar aprecierile voastre. Daca voua va place, eu sunt fericita! Scuzati frunzele....nu am avut de piersic...hihihi!

Inapoi la reteta

Comentarii (61)

la 31.03.2012, 17:22
ce mult imi plac
la 31.03.2012, 17:24
Siiii mieeee, multumesc Sufletista!
la 31.03.2012, 17:32
ce bine arata yammy
la 31.03.2012, 17:33
super arata
la 31.03.2012, 17:42
Va multumesc Gurita si Cris si va invit sa gustati o piersicuta...! Si un ceai...cafea daca vreti...!
la 31.03.2012, 17:44
ce frumoase sunt
la 31.03.2012, 17:47
foarte frumoase !!!
la 31.03.2012, 17:56
yummy! ce pofta mi-ai facut!
la 31.03.2012, 18:01
Ela, Laura...Va multumesc!
la 31.03.2012, 18:03
Bubulina te invit la o piersicuta....dar virtuala din pacate....asa ca pofta nu stiu daca o sa iti treaca!
la 31.03.2012, 18:27
ce frumoase sunt!
la 31.03.2012, 18:36
Multumesc Timeea! Si sa vezi gustul....nici nu zici ca sunt de post....!
la 31.03.2012, 19:06
arata senzational si cred ca sunt delicioase, felicitari!
la 31.03.2012, 19:09
Multumesc Zamfira! Sunt intr-adevar delicioase, aromate, fragede si pline de crema de cacao.....!
la 31.03.2012, 19:27
frumoase

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or