Piersici de post
Postat de ana77 in Prajituri 31 Mar 2012 | 18342 vizualizari
Am zis sa va incant si eu cu niste piersicute facute de mine, nu din pom, si decorandu-le mi-am adus aminte de doamna aceea de la Master chef care s-a prezentat cu piersicute la concurs.....eu nu vreau nici un sort.....vreau doar aprecierile voastre. Daca voua va place, eu sunt fericita! Scuzati frunzele....nu am avut de piersic...hihihi!
Inapoi la reteta
|
Comentarii (61)
la 31.03.2012, 22:46
arata foarte apetisant
la 31.03.2012, 22:48
arata super, de acum ma duc la bucatarie chiar am vrut sa fac ceva dulce , sper sa-mi iasa reteta la fel de buna ca aceasta din poza
la 31.03.2012, 22:49
Frumos si apetisant !
la 31.03.2012, 23:51
Da Rocsi, tin post, si de post se fac multe minunatii, iata...! Multumesc!
la 31.03.2012, 23:52
Mirela, Oana, Va multumesc frumos si ma bucur ca va place!
la 31.03.2012, 23:55
Mirela_chicago, sincer, nu stiu reteta de dulce, dar banuiesc ca se poate pune lapte, oua si unt in loc de margarina...eu, cred ca este a 3 oara cand le fac si numai asa le-am facut! Spor la treaba si sunt convinsa ca au sa-ti iasa poate chiar mai aratoase....!
la 31.03.2012, 23:56
Irena, multumesc!
la 01.04.2012, 10:45
tare bine arata!
Bravo!
la 01.04.2012, 11:02
superbe
la 01.04.2012, 14:54
tare frumoase!
la 01.04.2012, 15:27
vreau si eu vreo doua,trei
la 01.04.2012, 16:24
Ina, multumesc frumos!
la 01.04.2012, 16:25
Veronica, Alinutzika, va multumesc!
la 01.04.2012, 16:26
Alinutza...te servesc cu mare drag...cred ca mai am vreo 5 buc....!
la 01.04.2012, 16:39
oooooo abia astept
COMENTEAZA