Piersici de post
Postat de ana77 in Prajituri 31 Mar 2012 | 18342 vizualizari
Am zis sa va incant si eu cu niste piersicute facute de mine, nu din pom, si decorandu-le mi-am adus aminte de doamna aceea de la Master chef care s-a prezentat cu piersicute la concurs.....eu nu vreau nici un sort.....vreau doar aprecierile voastre. Daca voua va place, eu sunt fericita! Scuzati frunzele....nu am avut de piersic...hihihi!
Inapoi la reteta
|
Comentarii (61)
la 31.03.2012, 19:32
Multumesc Motan!
la 31.03.2012, 20:02


sunt tare frumoaseeee
la 31.03.2012, 20:09
Foarte frumoase!!
la 31.03.2012, 20:10
ce frumoase sunt
la 31.03.2012, 20:11
delicioase si frumoase!!
la 31.03.2012, 20:14
No,am venit si eu 

mai ai?
la 31.03.2012, 20:38
Am adaugat la favorite.Vreau sa le incerc si eu.Arata foarte bine
la 31.03.2012, 20:41
Va multumesc tuturor....!
la 31.03.2012, 20:42
Dia, mai am ca doar am facut35 buc.....te servesc?
la 31.03.2012, 20:43
Incearca-le Geanina, n-o sa-ti para rau....!
la 31.03.2012, 21:16
Ce minunate..sa inteleg ca tii post de faci minunatii de post..imi plac mult cum ti-au iesit..bravo!!
la 31.03.2012, 22:14
Cat de frumoase sunt si ce culoare minunata!
la 31.03.2012, 22:35
foarte dragute
la 31.03.2012, 22:44
wow ce bine arata , bravo si daca nu sunt de post ce se poate baga alte ingrediente? arata super
COMENTEAZA