Piersici de post

Postat de ana77 in Prajituri
31 Mar 2012 | 18342 vizualizari

Am zis sa va incant si eu cu niste piersicute facute de mine, nu din pom, si decorandu-le mi-am adus aminte de doamna aceea de la Master chef care s-a prezentat cu piersicute la concurs.....eu nu vreau nici un sort.....vreau doar aprecierile voastre. Daca voua va place, eu sunt fericita! Scuzati frunzele....nu am avut de piersic...hihihi!

Inapoi la reteta

Comentarii (61)

la 31.03.2012, 19:32
Multumesc Motan!
la 31.03.2012, 19:51
la 31.03.2012, 20:02
sunt tare frumoaseeee
la 31.03.2012, 20:09
Foarte frumoase!!
la 31.03.2012, 20:10
ce frumoase sunt
la 31.03.2012, 20:11
delicioase si frumoase!!
la 31.03.2012, 20:14
No,am venit si eu
mai ai?
la 31.03.2012, 20:38
Am adaugat la favorite.Vreau sa le incerc si eu.Arata foarte bine
la 31.03.2012, 20:41
Va multumesc tuturor....!
la 31.03.2012, 20:42
Dia, mai am ca doar am facut35 buc.....te servesc?
la 31.03.2012, 20:43
Incearca-le Geanina, n-o sa-ti para rau....!
la 31.03.2012, 21:16
Ce minunate..sa inteleg ca tii post de faci minunatii de post..imi plac mult cum ti-au iesit..bravo!!
la 31.03.2012, 22:14
Cat de frumoase sunt si ce culoare minunata!
la 31.03.2012, 22:35
foarte dragute
la 31.03.2012, 22:44
wow ce bine arata , bravo si daca nu sunt de post ce se poate baga alte ingrediente? arata super

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or