Placintele cu branza fetaPostat de RuxyRux in Aperitive / Garnituri Cand cerul e plin de nori si afara ploua, iti doresti ceva bun, ceva foarte bun, ca aceste placintele calde care sa te imbie cu mirosul lor grozav la un mic dejun tare placut...sunt atat de gustoase si aromate by Ruxy...va invit sa le probati... Inapoi la reteta |
ce bine arataaaaaa,merita probate si cu siguranta le voi face,bravoooo ruxy

)

la mine nu ploua,da' nimic nu ma impiedica sa le probez
dar sunt convinsa ca sunt 


)
)
noi avem aceeasi meserie
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|