Placintele cu branza feta

Postat de RuxyRux in Aperitive / Garnituri
23 Mai 2012 | 16286 vizualizari

Cand cerul e plin de nori si afara ploua, iti doresti ceva bun, ceva foarte bun, ca aceste placintele calde care sa te imbie cu mirosul lor grozav la un mic dejun tare placut...sunt atat de gustoase si aromate by Ruxy...va invit sa le probati...

Inapoi la reteta

Comentarii (76)

la 23.05.2012, 11:27
scriu din tren,sunt deja in drum spre tine;-*
la 23.05.2012, 11:27
yummy-yummyce bine arataaaaaa,merita probate si cu siguranta le voi face,bravoooo ruxy
la 23.05.2012, 11:30
prima servita!sunt minunate
la 23.05.2012, 11:30
Salivez cu gandul la placintele tale...
la 23.05.2012, 11:31
Gurito...stai la rand...
la 23.05.2012, 11:34
miti..ce mincinoasa esti..
la 23.05.2012, 11:36
Nu mai pot de pofta,arata grozav de bine
la 23.05.2012, 11:37
bune bune
la 23.05.2012, 11:39
Wooow,sper ca am ajuns la timp...fetelor,feriti-va ca vreau si eu )
la 23.05.2012, 11:42
Tulaaaaaaaai Doamne la mine nu ploua,da' nimic nu ma impiedica sa le probez dar sunt convinsa ca sunt
la 23.05.2012, 11:43
Nu mai am cuvinte sa zic nimic decat bravo!!!
la 23.05.2012, 11:51
gaby,da' tu de unde stii? doar nu esti tu in tren
la 23.05.2012, 11:51
n-ai cu cine lasa fetele )
n-are cine le astepta cand vin )
la 23.05.2012, 11:55
noi avem aceeasi meserie
la 23.05.2012, 12:01
daca Miti este in tren atunci eu nu il iubesc pe boss

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or