Placintele cu branza fetaPostat de RuxyRux in Aperitive / Garnituri Cand cerul e plin de nori si afara ploua, iti doresti ceva bun, ceva foarte bun, ca aceste placintele calde care sa te imbie cu mirosul lor grozav la un mic dejun tare placut...sunt atat de gustoase si aromate by Ruxy...va invit sa le probati... Inapoi la reteta |
)))))))))hai atunci sa ne mutam in alta camera
)
Gabytza mea draga......si MEEEEEEENA E DE ACORD CU EA
si am uitat sa fac comentariu la bunaciunile astea a lui Ruxy........la simt mirosul si savoarea..........cat de bune trebuie sa fie....deja salivez la greu
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|